Sebevědomý nákup

 

Na této stránce si můžete přečíst všechny názory a zkušenosti, o které se s námi naše zákaznice a naši zákazníci podělili. Zaručujeme, že text není námi jakkoliv upraven či jinak ovlivněn.

Spokojení zákazníci

5 z 5

5 recenzí

5 reviews for Pleťové sérum Hilda

 1. Kristýna Cívková (ověřený vlastník)

  Artiffine, v kombinaci se svym pozitivnim postojem k zivotnimu prostredi a nenucenym pristupem, me upoutalo a nasledne obohatilo o novou zkusenost s kyselinou hylaruonovou. Prirozena krasa podporena Artiffine za to opravdu stoji.
  Po delsim pouzivani vnimam prijemne vlacnou plet, hydratovanou, hebkou na dotek, zdravou i na pohled.

 2. Michelle Cui (ověřený vlastník)

  It’s the first serum I’ve ever had. And I was shocked by the intense hydration it brought to my skin already after the first use. So I introduced the serum to my mum – we both love the formula.

 3. Linda Do Thi (ověřený vlastník)

  Mám citlivou pleť a proto se mi moc líbí, že sérum Hilda má šetrnou recepturu bez parfemace. Na jeho hutnější konzistenci je krásně roztíratelné a pleť mám po použití pružnější a hydratovanou.

 4. Silvie Penková (ověřený vlastník)

  Použití je velmi jednoduché a příjemné, protože produkt se krásně roztírá. Sérum Hilda je osvěžujívcí a moje pleť si svojí skvělou změnou o denní používání doslova „říká“.

 5. David Fiedler (ověřený vlastník)

  Obličejová hygiena je důležitá stejně tak pro muže, jako pro ženy – každý z nás má pleť, o kterou je třeba pečovat. Artiffine sérum je důležitou součástí mojí každodenní koupelnové rutiny.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Artiffine