Krášlíme svět

Za vznikem Artiffine stojí nápad a vášeň.
Vášeň pro zdraví, umění a tvorbu hezčího světa.
Nápad to všechno spojit dohromady.

Celostní přístup ke kráse

 

My jako lidi působíme na vnější prostředí. Vnější prostředí to vrací naší pleti. Pro krásný vzhled musí být pleť i psychika ve zdravé harmonii. Je důležité dodávat pleti kyselinu hyaluronovou, která s věkem mizí, stejně jako je důležité mít lásku k sobě samotnému v daném okamžiku. Krása v našem těle, mysli a na naší planetě spolu navzájem souvisí, a tak bychom k ní také měli přistupovat – celistvě. Tvoříme krásu a krása dělá náš život životem.

Více o našem pohledu na krásu zde

Skincare 2.0

Artiffine je o vytváření vnitřní i vnější krásy. Artiffine produkty jsou formulovány ve spolupráci s australskou a českou laboratoří s hodnotami jako vegan, cruelty free, přírodní původ a s důrazem na evidence-based funkčnost. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány v souladu se všemi směrnicemi EU a vyráběny lokálně v České republice.

Podporujeme tvorbu

 

15 % všech tržeb Artiffine je využíváno na podporu uměleckých a udržitelných projektů. Tyto peníze shromažďujeme na speciálním účtu a poté jsou využity interně nebo externě jako granty a investiční kapitál do perspektivních projektů, které reálně reflektují naší vizi a krášlí náš svět společně s námi.

Artiffine