Ingredience

Transparentní přístup

Doby, kdy marketingová oddělení kosmetických značek klamala fukčností a zamlčovala skutečně použité ingredience, jsou pryč. Základem našeho vztahu se zákazníkem je 100% transparentní přístup. Artiffine produkty obsahují pouze bezpečné přísady, které jsou ověřeny vědeckými studiemi a jejichž effekty na pleť jsou podložené důkazy. Každá složka má svůj význam. Přesvědčte se sami a přečtěte si audit naší receptury vyhotoven nezávislými neziskovými organizacemi.

EWG Skin Deep je kosmetická databáze ingrediencí seřazených na stupnici od 1 do 10 podle potenciálně toxických chemikálií nebo jinak škodlivých a rizikových substancí. Environmental Working Group (EWG) je nezisková organizace přinášející ucelený výzkum bezpečnosti, funkčnosti a udržitelnosti kosmetiky.

Receptura tvořena s láskou

 

Šetrné k pleti i přírodě. Testováno na lidech, ne zvířatech. Celý sortiment Artiffine je 100% veganský, cruelty-free a vyroben z ingrediencí přírodního původu. Bez parabenů, phenoxyethanolu, silikonů, syntetických barviv.

Vhodné pro citlivou pleť

Produkty Artiffine jsou hypoalergenní a nekomedogenní – naše produkty neucpávají póry a jejich používáním předcházíte vzniku černých teček a pupínků. Vše je dermatologicky testováno v České republice. Produkty jsou velmi šetrné k pleti – jsou absolutně bez parfemace a neobsahují jako konzervanty parabeny ani phenoxyethanol.

Vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost

Jaká musí ingredience být, aby mohla být zahrnuta do Artiffine receptury? Musí být nejen schválena Evropskou Unií jako bezpečná, splnit posouzení vhodnosti pro formulaci s ostatními ingerediencemi, projít dermatologickým a mikrobilogickým testem a mít funkčnost podloženou laboratorními výsledky, zároveň také nesmí být na seznamu 26 alergických substancí. A rozhodně musí být 100% veganská a cruelty-free.

Pokud vás zajímá více o jednotlivých ingrediencích, udělejte svůj vlastní audit našich formulací. Zkopírujte náš INCI list ingrediencí a vložte jej na stránky třetích stran jako je například Incidecoder nebo EWG Skin Deep.

Artiffine